kde koupit
kde koupit

Blog

K čemu je dobrá micelární voda pro miminka

K čemu je dobrá micelární voda pro miminka

31. 08. 2021
Doba čtení: 2 minut

Pokaždé, kdy byste sáhli po klasických vlhčených ubrouscích, můžete použít naši micelární vodu. Přihoďte ji do tašky na kočárek a hygienu pro miminko dokážete vyřešit úplně kdekoliv. Stačí jen pár kapek a zvládnete vyměnit plenku, ochránit zadeček před opruzeninami i očistit ručičky od příkrmu. Díky ovesnému extraktu bude jemná pokožka děťátka spokojená a bez projevů podráždění.

Proč používat micelární vodu Nebiolina?

Je vhodná na tělo i obličej. Organické složení s ovesným základem pokožku jemně čistí a micelární voda se nemusí oplachovat. Obsahuje také prebiotika, která posilují přirozenou obranyschopnost pokožky dítěte. Pokud nevíte, co na opruzeniny, dokáže v kombinaci s krémem proti opruzeninám pomoci s tímto problémem.

Na doma, na procházku i na dovolenou

Micelární vodu Nebiolina používejte k očištění obličeje i k péči o zadeček miminka při přebalování. Její zklidňující účinky obzvlášť oceníte v létě po celém dni na pláži nebo v zimě na horách, když je pokožka děťátka vystavena tzv. environmentálnímu stresu. 

Přírodní složení bez zbytečné chemie

Naše micelární voda je z 99,2 % přírodního původu a z 20,1 % úplně organická. Je obohacená o složky, které působí na různé vrstvy pokožky, obnovuje celkovou rovnováhu pleti a posiluje její přirozenou fyziologickou obranu.

Účinky na pokožku dítěte

Po počáteční fázi rychlého čištění můžete pozorovat absorpční fázi, ve které se dětská micelární voda chová podobně jako pleťová voda pro dospělé. Je také mimořádně vhodná jako kosmetika pro miminka s atopickým ekzémem i novorozeneckým akné. Při dlouhodobém používání bude pokožka děťátka hluboce hydratovaná, bez projevů vysušení a zarudnutí. 

Kolik micelární voda pro děti stojí a jak dlouho vydrží?

Jedna 200ml lahvička stojí 229 Kč a při každodenním používání vám vydrží i několik týdnů. Stačí totiž jen pár kapek.

Koupit v e-shopu

Top envelopephone-handsetcrossmenu